Úspechy a ocenenia
"Ak ide o konanie dobra, chcem byť vždy na čele pokroku!" don Bosco2018/2019
Regionálne kolo
Jakub Frolo
- za mimoriadne úspechy v celoslovenských kolách odborných súťaží v odbore stolár
- Oceňovanie absolventov stredných škôl Žilinského kraja · Regionálne kolo · 2018/2019
Jakub Garan
- za mimoriadne úspechy v celoslovenských kolách odborných súťaží v odbore murár
- Oceňovanie absolventov stredných škôl Žilinského kraja · Regionálne kolo · 2018/2019
Filip Lovíšek, Jakub Garan
- 4. miesto
- Skills Slovakia · Regionálne kolo · 2018/2019
Medzinárodné kolo
Starší žiaci SOŠ sv. Jozefa Robotníka
- 16. miesto - kategória futsal
- PGSi - saleziánske športové hry Slovinsko, Ljubljana · Medzinárodné kolo · 2018/2019
Mladší žiaci SOŠ sv. Jozefa Robotníka
- 22. miesto - kategória futsal
- PGSi - saleziánske športové hry Slovinsko, Ljubljana · Medzinárodné kolo · 2018/2019
Jakub Frolo, Jakub Katrenčík
- 4. miesto
- SUSO stolár 2019 · Medzinárodné kolo · 2018/2019
Celoštátne kolo
SOŠ sv. Jozefa Robotníka
- 7. miesto
- KAMA 2018 - saleziánsky halový futsalový turnaj · Celoštátne kolo · 2018/2019
Samuel Kvak
- 3. miesto
- Rožňavský Kameňák - 12. ročník amatérskej lezeckej súťaže · Celoštátne kolo · 2018/2019
V. Šimek
- 2. miesto
- Majstrovstvá Slovenska v behu do schodov · Celoštátne kolo · 2018/2019
B. Androvič
- 6. miesto
- Majstrovstvá Slovenska v behu do schodov · Celoštátne kolo · 2018/2019
Eliška Klinovská
- 1. miesto / KATEGÓRIA študenti stredných škôl
- Zelený objektív - súťaž mladých fotografov · Celoštátne kolo · 2018/2019
SOŠ sv. Jozefa Robotníka + Saleziánske Oratórium Žilina
- 6. miesto
- KubCup - amatérský volejbalový turnaj, 16. ročník · Celoštátne kolo · 2018/2019
Daniel Fečo - Violončelo – od vízie k tónom melódie
- 1. miesto
- ŠVOČ DF 2019 · Celoštátne kolo · 2018/2019
Lukáš Tereštík - Spoločenský stolík s ľudovým vzorom
- 4. miesto
- ŠVOČ DF 2019 · Celoštátne kolo · 2018/2019
Adam Letko, Patrik Straka
- 3. miesto
- SUSO stolár 2019 · Celoštátne kolo · 2018/2019
Filip Lovíšek, Jakub Garan
- 2. miesto
- SUSO 2019 Nitra · Celoštátne kolo · 2018/2019
Filip Hajdúch
- 1. miesto v celoslovenskom finále / autoopravár - mechanik, elektrikár
- Autoopravár Junior 20. ročník · Celoštátne kolo · 2018/2019
Roman Kriško
- 1. miesto v celoslovenskom finále / autoopravár - lakovník
- Autoopravár Junior 20. ročník · Celoštátne kolo · 2018/2019
Štefan Blažej Cigánik
- 5. miesto v celoslovenskom finále / autoopravár - lakovník
- Autoopravár Junior 20. ročník · Celoštátne kolo · 2018/2019
Školské kolo
Patrik Straka
- 1. miesto
- Mladý stolár · Školské kolo · 2018/2019