• Spoločenstvo

• Stretká

• Chlapci, ktorý bývajú na internáte majú možnosť stretávať sa raz do týždňa na stretkáchSú to malé rovesnícke skupinky vedené saleziánmi zo školskej komunity a s mladými saleziánmi ponovicmi.

Počas stretiek majú chlapci možnosť budovať vzájomné vzťahy v neformálnej priateľskej atmosfrére ale tiež prehlobovať rôzne témy, ktoré im pomáhajú v ich osobnostnom raste.

• Zbor

• Školský zbor je skupinka žiakov, ktorá hudobne a spevácky sprevádza najmä školské sväté omše každý.

Stretávajú sa raz do týždňa a okrem nácvyku piesní majú takto možnosť buduvať aj spoločnú partiu.

• Miništranti

• Skupinka miništranov sa okrem animácie liturgických momentov stretáva každý týždeň pri spoločnej krátkej adorácií so saleziánskou komunitou, po ktorej nasleduje neformálny moment spoločnej večere.